tytuł

Korzystanie z serwisu

Korzystanie z serwisu geostrada.eu jest bezpłatne, za wyjątkiem opłat jakie pobiera operator udostępniający Państwu dostęp do Internetu.

Prawa autorskie i wykorzystanie materiałów

Wszelkie materiały dostępne na stronie geostrada.eu są materiałami autorskimi i/lub pochodzą z ogólnodostępnych zasobów (materiały te mają podane źródło). Zezwala się na wykorzystywanie materiałów w celach niekomercyjnych pod warunkiem jednoznacznego określenia źródła. W przypadku publikacji na stronach internetowych musi to być aktywny link prowadzący do serwisu www.geostrada.eu. W przypadku publikacji innych, adres WWW strony w postaci www.geostrada.eu. W przypadku wykorzystania komercyjnego niezbędne jest uzyskanie zgody od kierownika projektu. W przypadku materiałów podmiotów trzecich, wszelkie zgody na ich wykorzystywanie należy uzyskać u źródła.

Pomoc

W przypadku problemów w działaniu strony lub innych uwag z nią związanych prosimy o kontakt email z Administratorem strony.

 

©PIG-PIB 2013 | Warunki korzystania | Prywatność | Finansowanie | Data aktualizacji:

Informacje o plikach cookie. W serwisie Geostrada Sudecka stosujemy pliki cookies, które służą do identyfikacji przeglądarek użytkowników podczas korzystania z naszej strony. Czytaj więcej...