tytuł

Využití služby

Využití služeb webu geostrada.eu je bezplatné, s výjimkou případných plateb za přístup k internetu, které platíte svému poskytovateli připojení.

Autorská práva a využití materiálů

Všechny materiály dostupné na webu geostrada.eu jsou autorskými díly a/nebo pocházejí z veřejně dostupných zdrojů (tyto materiály mají uvedený zdroj). Je povoleno využití materiálů pro nekomerční účely s podmínkou jasného uvedení zdroje. V případě zveřejnění na webových stránkách je nutné uvést aktivní odkaz na stránky www.geostrada.eu. V případě jiného zveřejnění je třeba uvést adresu webových stránek v podobě www.geostrada.eu. V případě komerčního využití je nutný souhlas vedoucího projektu. V případě materiálů třetích stran je třeba získat souhlas s jejich využitím u jejich poskytovatelů.

Pomoc

V případě problémů s funkčností webových stránek či jiných záležitostí s nimi souvisejících prosím kontaktujte správce stránky.

 

©PIG-PIB 2013 | Podmínky využití | Ochrana soukromí | Financování | Data aktualizace:

Informacje o plikach cookie. W serwisie Geostrada Sudecka stosujemy pliki cookies, które służą do identyfikacji przeglądarek użytkowników podczas korzystania z naszej strony. Czytaj więcej...